Apie mus

Silko home – tai namai, kuriuose susipina natūralumas, kūrybiškumas, minkštumas, nauda bei kokybė! Ilgai brandinti, iki smulkmenų apgalvoti bei preciziškai pasiūti gaminiai pristatomi Jums!

 

Mūsų gaminio siuvami iš natūralaus šilko, kuris yra aukščiausios kokybės, žvilgantis, bei tausojantis Jūsų plaukus bei odą!

Apie mane

Mano vardas Justė, esu perfekcionistė, tobulumo siekėja. Dažnai tai trukdo man bei kitiems su manim susiduriantiems darbo klausimais, tačiau tokia aš esu! 

Dėžutė, kortelė, šilkinis popierius, lipduko užklijavimo vieta bei kryptis, kvapas, man viskas svarbu, bet šalia manęs esančius tai veda iš proto! O tai tik įpakavimas. 

Šilko gaminys man turi būti tobulas, negaliu kažkaip, viskas turi būti 100% išbaigta! Dažnai ir pati dėl to kenčiu, nes procesai užtrunka, bet galiu būti rami, kad mano kuriami gaminiai, kurie bus išsiųsti Jums, yra aukščiausios kokybės! 

Šilkinį užvalkaliuką šiuo metu siuvame vienos spalvos, nes kol kas turime tik vienos spalvos tobulą šilką, už kurį esu visiškai tikra! Tačiau tai tikrai ne pabaiga, nuolat ieškau geriausių variantų, šilko bei sprendimų, kuriais galėčiau nustebinti Jus ir save.

Kūryba – mano aistra, pašaukimas, tačiau tik šiais metais išdrįsau tuo pasidalinti su Jumis. Laukia dar daug gražių, naujų projektų, kurie nuolat sukasi galvoje!

Siekiu tobulumo, tik geriausių Jūsų atsiliepimų, o Jūsų atsiunčiamos padėkos žinutės, gavus užsakymus, man didžiausia dovana!